«АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ  БУРАБАЙ АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІ ЩУЧИНСК ҚАЛАСЫНЫҢ    № 9  МЕКТЕП-ГИМНАЗИЯСЫ» КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №9 города Щучинск отдела образования Бурабайскому району управления образования Акмолинской области"

FACEBOOK иконки. Скачать бесплатно иконки FACEBOOK

Смотреть все>>>

Отчет для общественного обсуждения о деятельности муниципального казенного учреждения «Школа-гимназия №9 г. Щучинска отдела образования Бурабайского района управления образования Акмолинской области» в сфере оказания государственных услуг за 2021 год

Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия №9 г. Щучинска» отдела образования Бурабайского района управления образования Акмолинской области оказывает   6 государственных услуг в соответствии с реестром государственных услуг.

По итогам 2021 года количество оказанных государственных услуг составляет 268, в том числе:

- в бумажном виде - 148 (в т.ч. 97 - по питанию, 7 - по аттестации, 44 - школьный лагерь);

- через веб-портал «Электронное правительство» - 120;

- через государственную корпорацию - 0;

«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  6 мемлекеттік қызметті көрсетеді:

1. Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау-0;

2. Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін және жеңілдетілген тамақтандыруды ұсыну - 97;

3.Мемлекеттік білім беру мекемелері білім алушыларының және тәрбиеленушілерінің бөлек санаттарына қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттар қабылдау және жолдама беру-44;

4. Негізгі орта, жалпы орта білім беру туралы құжаттардың телнұсқаларын беру-2;

5. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта,
жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының
педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға
біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан
өткізуге құжаттар қабылдау-7;

6, Жалпы білім беретін оқу орындары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды

қабылдау - 118.

Халықты хабардарлық ету мақсатында «Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі сайтында «Мемлекеттік көрсетілетін қызмет» бөлімінде білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары,  мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы қабылданған бұйрықтар және осы қызметтерді көрсету бойынша нұсқаулықтар орналастырылған. Одан басқа, мемлекеттік көрсетілетін қызметтер сұрақтары бойынша халықтың қолжетерлігі және ақпараттылығы мақсатында, «Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  көрнекілік ақпаратпен (ережелер, өтініштер үлгілері және т.б.) стендер орналастырылған.

«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ресми Интернет-ресурсында «мемлекеттік көрсетілетін қызметтер» бөлімі жұмыс істейді, онда стандарттар, ережелер, шағымдану тәртібі, байланыс ақпараттары орналастырылған.

Ай сайын «Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі» мемлекеттік мекемесіне 6 мемлекеттік қызметті көрсету бойынша ішкі мониторинг жұмысы туралы есеп беріледі. Мемлекеттік қызметтерді көрсету мерзімдерін бұзушылық жоқ.

«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттары және оларды көрсету тәртібі бар стенд рәсімделген.

«Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  жауапты тұлғалары мектеп директорының міндетін атқарушы Калмаганбетова Гулайым Тастанқызы, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Әлмеш Бекмұрат Әділханұлы, іс жүргізуші Мубарякова Айжан Азаматовна 2021 жылы «Білім саласында мемлекеттік қызметтерді сапалы көрсету» тақырыбы бойынша біліктілікті арттырудан өткен.

Мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасына қызметті алушылардың қанағаттанарлығын арттыру мақсатында «Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасын арттыру жөніндегі 2021 жылға арналған іс-шаралар жоспары және бөліммен және білім беру ұйымдарымен мемлекеттік қызметтерді көрсету туралы түсіндіріп тарату және тұтынушыларды хабардар ету жөніндегі 2021 жылға арналған Медиа-жоспар бекітілген. «Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының №9 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі  мемлекеттік қызметтерді көрсету үдерісі, сапасы және Наличие проверяется еженедельно. Жалоб на оказание государственных услуг не поступало.

С 1 января по 31 декабря 2021 года в местные исполнительные органы не поступало обращений потребителей, получающих государственные услуги, по вопросам оказания государственных услуг.

Контроль качества государственных услуг.

1. Информация о жалобах сервисополучателей на оказание государственных услуг.

Сведения об заявителе

Суть жалобы

Орган (организация), рассматривающий жалобу и (или) принимающий решение

Период рассмотрения